Genel Bilgiler

Kongre Oteli: Hilton Dalaman Sarıgerme Resort

Kongre Tarihi: 30 Ekim – 2 Kasım 2021

Kongre Resmi Dili
Kongrenin resmi dili Türkçe olup, İngilizce oturumlar eş zamanlı olarak Türkçe’ye çevrilecektir. Bilimsel program 30 Ekim – 2 Kasım 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

Kongre Yaka Kartları
Tüm katılımcıların kongre süresince, tüm bilimsel ve sosyal etkinlik alanlarında yaka kartlarını takması zorunludur. Ön kaydını yaptırmış katılımcılar, önceden hazırlanmış yaka kartlarını diğer kongre materyalleri ile birlikte ön kayıt esnasında beklemeden alabileceklerdir. Yerinde (on-site) kayıtlarda katılımcılar, kayıt işlemlerini tamamladıktan sonra yaka kartlarını alabileceklerdir.

Katılım Sertifikaları
Kongreye kayıt yaptıran ve bilimsel programa katılım gösteren katılımcılara katılım sertifikaları ......... 2021 tarihinde verilecektir.

Davet Mektupları
Katılımcıların talepleri doğrultusunda resmi davet yazısı, kongre organizasyon sekretaryası tarafından gönderilecektir. Gönderilecek olan davet yazısı, katılımcıların kurumlarından izin alabilmelerini sağlamak içindir. Davet yazısı kayıt ücreti ve diğer harcamalara destek anlamına gelmemektedir.

İklim
01-04 Kasım tarihleri arasında Bodrum'da beklenen sıcaklığın en düşük 17°C en yüksek 23°C olması beklenmektedir.

Sergi Alanı
Kongre boyunca katılımcı firmalar ürünlerini kongre merkezinde kendilerine ayrılacak olan alanda sergileyebilecektir. Sergi alanı kongre boyunca katılımcıların ziyaretine açık olacaktır.

Transfer
Transfer talepleriniz için Solo Event ile irtibata geçmenizi rica ederiz.

 

Bilimsel Sekreterya

Çocuk Alerji ve Astım Akademisi Derneği

Şehremini Mah. Millet Cad. No:133/4
Fatih / İstanbul, Turkey

Email: cocukalerjiastim@gmail.com

Organizasyon Sekreteryası

Solo Event

Yazarlar Sok. No:16 Esentepe Mah.
Şişli, 34394, İstanbul / Turkey

Tel: 0212 279 00 20 Faks: 0212 279 00 35
Email: caaad@soloevent.net